M +421 905 885 553 | E info@creativebubble.sk

Obalový dizajn

Chutné a originálne obaly

Chutný a originálny obalový dizajn dokáže produkty posunúť na úplne iný level. Obal produktu poskytuje nie len ochranu, ale tiež je to výborný komunikačný nástroj. Už viete, aké posolstvo chcete svojim zákazníkom posunúť?

Pekný obal predáva

Efektívna komunikácia výhod a predností produktu plus estetické vsadenie do prostredia zaručí, že sa produkt z regálov rozchytá medzi prvými. Myslite na to, že rozhodovací proces zákazníka prebieha aj priamo v obchode pred regálom. Pokiaľ produkt ešte len uvádzate na trh, tak potrebujete nie len zaujať, ale tiež vytvoriť prostredie na ktoré budete môcť nadviazať v ďalšej marketingovej komunikácii. Produkt v upadajúcej fáze životného cyklu zasa podporí oživenie a celkový refresh dizajnu, takzvaný redizajn. Zabezpečte si takto príliv zákazníkov z dlhodobého hľadiska, chráňte svoju značku – majte niečo jedinečné a len svoje.

Máme štýl

Obalovému dizajnu sa venuje už niekoľko rokov. Za ten čas sme vytvorili množstvo príťažlivých, štýlových a čo je hlavné, pútavých obalov. Pracujeme so štýlmi ako je moderný minimalizmus, flat design, retro vintage, s kresbami, gradientom, veľkými masívnymi nápismi, plnofarebnými vizuálmi so sýtymi až ostrými farbami, alebo naopak, jemnými a pastelovými farbami.

Tieto etikety a obaly sme vytvorili: