M +421 905 885 553 | E info@creativebubble.sk

Grafické štúdio

Čo pre vás vytvoríme?

Naše grafické štúdio pre vás vytvorí tlačoviny každého druhu. Radi sa pustíme do vytvorenia časopisu, novín, katalógu, brožúry, letáku, plagátu či bigboardu. Sme zvyknutí viesť klientov od štartu až do cieľovej rovinky vlastnými nápadmi. Vieme vybrať grafické riešenia na mieru, ktoré nie sú samoúčelné, ale vytvárajú ďalší efektívny priestor pre komunikáciu so zákazníkom.

Zaujmite

Prvý dojem sa vytvára hneď v prvých sekundách kontaktu s potenciálnym zákazníkom. Podpora vašich produktov a služieb sa preto nesmie brať na ľahkú váhu. Pri návrhu propagačných materiálov naše grafické štúdio kladie dôraz na originalitu a efektivitu riešení. Pomôžeme vám sa tak spoľahlivo odlíšiť od konkurencie v pozitívnom svetle.

Grafické štúdio s bohatými skúsenosťami

Máme bohaté skúsenosti s offline aj online priestorom. Vieme tak, že kombináciou online a offline propagačných prostriedkov výrazne zvýšite šancu na úspech. Či už chcete komunikovať udalosť, novú spoločnosť, alebo vytvoriť úžasnú firemnú brožúru, môžete sa spoľahnúť na náš tím. Čo naše grafické štúdio však odlišuje, je znalosť technológií. Vaše zdroje dokážeme pretaviť do účinných riešení, kedy je veľakrát zníženie vašich nákladov sprievodným efektom tohto procesu.

Tieto printové materiály sme vytvorili: