M +421 905 885 553 | E info@creativebubble.sk

Tvorba web stránok

Tvoríme web stránky šité na mieru

Vytvoríme vám kvalitnú web stránku ktorá bude štartovacím bodom propagácie vašej spoločnosti. Vo svete marketingu a reklamy totiž platí jedno nepísané, zlaté pravidlo – kto nie je na internete, neexistuje. Vaša značka nie je výnimkou. Existuje mnoho spôsobov a ciest ako vytvoriť efektívnu online kampaň, no všetko sa to začína pri tvorbe web stránok.

 

Vaša web stránka je odrazovým mostíkom pre všetky ďalšie podporné marketingové aktivity. Pokiaľ sa spojí funkčnosť, kvalitný obsah a príťažlivý dizajn, úspech na seba nenechá dlho čakať. Pri tvorbe stránok sledujeme všetky dôležité aspekty tak, aby bol výsledný produkt úspešný.

Spravujte si
web stránku sami

Plnú kontrolu nad vašou web stránkou získate vďaka komplexnému, intuitívnemu systému na správu obsahu (CMS). To znamená, že si obsah môžete spravovať bez nutnosti znalosti programovania. Váš CMS systém bude upravený presne na mieru podľa vašich potrieb a požiadaviek. Budete si vedieť spravovať galérie, texty, novinky a vlastne čokoľvek čo budete potrebovať. Samozrejme, pokiaľ si na úpravy netrúfate, radi vám s administráciou obsahu pomôžeme.

Vyzerajte dobre aj v mobilných telefónoch

Pri vývoji web stránok dbáme na dobrú používateľskú skúsenosť. Preto je pre nás správne zobrazovanie vašej internetovej prezentácie na mobilných zariadeniach samozrejmosťou. Neúčtujeme si teda za túto, v dnešnej dobe, základnú funkciu žiadne peniaze navyše. Vaši návštevníci tak budú mať postarané o pozitívny zážitok na všetkých bežných zariadeniach.

Potrebujete to všetko dostať medzi ľudí?

Okrem tvorby nového webu vám ponúkame kompletný online marketing – optimalizáciu web stránky, kontá na sociálnych sieťach a spravovanie online kampaní. Tvoríme web stránky, ktoré majú schopnosť nie len prinášať nové kontakty, ale aj merateľné výsledky. 

Tieto web stránky sme vytvorili: