mobil: +421 905 885 553 | e-mail: info@creativebubble.sk

Tvorba web stránok

Tvoríme web stránky, ktoré predávajú

Tvorba web stránok je štartovací bod propagácie každej spoločnosti. Vo svete marketingu a reklamy platí jedno nepísané, zlaté pravidlo – kto nie je na internete, neexistuje. Vaša značka nie je výnimkou. Existuje mnoho spôsobov a ciest ako vytvoriť efektívnu online kampaň, no všetko sa to začína pri tvorbe web stránok.

 

Vaša web stránka je odrazovým mostíkom pre všetky ďalšie podporné marketingové aktivity. Pokiaľ sa spojí funkčnosť, kvalitný obsah a príťažlivý dizajn, úspech na seba nenechá dlho čakať.

Spravujte si
web sami

Plnú kontrolu nad vašou web stránkou získate vďaka komplexnému, intuitívnemu systému na správu obsahu (CMS). To znamená, že si obsah môžete spravovať bez nutnosti znalosti programovania. Váš CMS systém bude upravený podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Potrebujete to všetko dostať medzi ľudí?

Okrem tvorby web stránky vám ponúkame kompletný online marketing – optimalizáciu web stránky, kontá na sociálnych sieťach a spravovanie online kampaní. Tvoríme web stránky, ktoré majú schopnosť nie len prinášať nové kontakty, ale aj merateľné výsledky. 

Tieto web stránky sme vytvorili: